15 sierpnia mieszkańcy Gołymina i okolic mieli okazję wziąć udział w pikniku historyczno-patriotycznym zorganizowanym przez proboszcza miejscowej parafii oraz wójta gminy Gołymin-Ośrodek. Uroczystości rozpoczęto mszą w intencji ojczyzny, po której wysłuchano koncertów w wykonaniu zespołów: Pseudonim, Kapela Sztajer i Pawła Piekarczyka.
Późnym popołudniem w kościele wyświetlono film pt. "Kryptonim Klasztor. Dopaść Pileckiego". Wieczorem rozpalono ognisku, przy którym wspólnie śpiewano piosenki. W trakcie pikniku nie zapomniano o najmłodszych, na których czekały ciekawe atrakcje, a dla spragnionych panie z KGW serwowały przepyszne wyroby.
Fot. Jerzy Ratowski





![Tak Ciechanów bawił się na Dniach Miasta [zdjęcia]](/images/powiaty/ciechanow/wydarzenia/dni%20miasta%202026%2043.jpg#joomlaImage://local-images/powiaty/ciechanow/wydarzenia/dni miasta 2026 43.jpg?width=900&height=545)
Komentarze obsługiwane przez CComment