W związku z pojawiającymi problemami w dostawie wody na terenie Makowa Mazowieckiego Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych wydało komunikat z prośbą o oszczędne nią gospodarowanie.
Jak informuje spółka, w związku z wysokimi temperaturami oraz znacznym wzrostem zużycia wody w godzinach największego poboru mogą występować czasowe spadki ciśnienia, a miejscami nawet przejściowe ograniczenia w jej dostępności.
- Aby zapewnić ciągłość dostaw wody przede wszystkim do celów bytowych i sanitarnych dla wszystkich mieszkańców, zwracamy się z uprzejmą prośbą o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody z sieci wodociągowej – apeluje MPUK.
Prośba dotyczy głównie takich celów, jak podlewanie ogrodów i trawników, napełnianie basenów i oczek wodnych, wykorzystywanie wody do celów, które mogą zostać przesunięte na inny termin.





Komentarze obsługiwane przez CComment