Kierowca Volkswagena wjechał na niestrzeżony przejazd i zderzył się z szynobusem, którym jechało osiem osób.
We wtorek, 23 czerwca, około godz. 20:20 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w pobliżu miejscowości Kaczorowy w gm. Raciąż doszło do zderzenia szynobusu z samochodem osobowym.
Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że szynobus jadący od strony Płońska w kierunku Sierpca zderzył się z Volkswagenem, który poruszał się od strony Raciąża w kierunku Płońska.
- Samochodem kierował 28-letni płońszczanin. Mężczyzna był trzeźwy i podróżował sam. Szynobusem podróżowało 6 pasażerów oraz 2 osoby z obsługi. Na szczęście żadna z osób uczestniczących w zdarzeniu nie odniosła obrażeń – informuje płońska policja.
28-latek za niezastosowanie się do znaku "STOP" został ukarany mandatem oraz otrzymał punkty karne.






Komentarze obsługiwane przez CComment