ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 44 96 sekretariat@tygodnikciechanowski.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 15.00

Volkswagen zderzył się z szynobusem. Wieczorne zdarzenie w gminie Raciąż

Fot. KPP Płońsk

Kierowca Volkswagena wjechał na niestrzeżony przejazd i zderzył się z szynobusem, którym jechało osiem osób.

We wtorek, 23 czerwca, około godz. 20:20 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w pobliżu miejscowości Kaczorowy w gm. Raciąż doszło do zderzenia szynobusu z samochodem osobowym.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że szynobus jadący od strony Płońska w kierunku Sierpca zderzył się z Volkswagenem, który poruszał się od strony Raciąża w kierunku Płońska.

- Samochodem kierował 28-letni płońszczanin. Mężczyzna był trzeźwy i podróżował sam. Szynobusem podróżowało 6 pasażerów oraz 2 osoby z obsługi. Na szczęście żadna z osób uczestniczących w zdarzeniu nie odniosła obrażeń – informuje płońska policja.

28-latek za niezastosowanie się do znaku "STOP" został ukarany mandatem oraz otrzymał punkty karne.

Komentarze obsługiwane przez CComment