ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 44 96 sekretariat@tygodnikciechanowski.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 15.00

Zawody strażaków w gminie Dzierzążnia. Zwyciężyli strażacy z Kucic

Fot. UG Dzierzążnia

W Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Gminy Dzierzążnia wzięło udział 12 drużyn, w tym dwie kobiece i dwie młodzieżowe.

W niedzielę, 21 czerwca w Pomianowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu Gminy Dzierzążnia. W zawodach udział wzięło 12 drużyn, w tym 2 drużyny młodzieżowe i 2 kobiece.

Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji w grupach A i C czuwała komisja sędziowska w składzie: mł. bryg. Anna Kosewska, mł. ogn. Artur Senkowski pod przewodnictwem mł. bryg. Roberta Rudzińskiego.

Nad sprawnym przebiegiem współzawodnictwa MDP czuwali druhowie: Paweł Sybicki i Paweł Krokwa pod przewodnictwem Andrzeja Głowackiego.

W kategorii młodzieżowych drużyn zwyciężyła OSP Kadłubowo (drugie miejsce OSP Kucice), w kategorii kobiet – OSP Kucice (drugie miejsce – OSP Starczewo Wielkie).

W klasyfikacji grupy A zwycięzcami są strażacy z OSP Kucice, drugie miejsce zajęła drużyna OSP Podmarszczyn, trzecie – OSP Kucice II, czwarte - OSP Wierzbica Pańska, piąte - OSP Stare Gumino, szóste - OSP Kadłubowo, siódme - OSP Starczewo Wielkie i ósme - OSP Dzierzążnia.

Komentarze obsługiwane przez CComment