W Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Gminy Dzierzążnia wzięło udział 12 drużyn, w tym dwie kobiece i dwie młodzieżowe.
W niedzielę, 21 czerwca w Pomianowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu Gminy Dzierzążnia. W zawodach udział wzięło 12 drużyn, w tym 2 drużyny młodzieżowe i 2 kobiece.
Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji w grupach A i C czuwała komisja sędziowska w składzie: mł. bryg. Anna Kosewska, mł. ogn. Artur Senkowski pod przewodnictwem mł. bryg. Roberta Rudzińskiego.
Nad sprawnym przebiegiem współzawodnictwa MDP czuwali druhowie: Paweł Sybicki i Paweł Krokwa pod przewodnictwem Andrzeja Głowackiego.
W kategorii młodzieżowych drużyn zwyciężyła OSP Kadłubowo (drugie miejsce OSP Kucice), w kategorii kobiet – OSP Kucice (drugie miejsce – OSP Starczewo Wielkie).
W klasyfikacji grupy A zwycięzcami są strażacy z OSP Kucice, drugie miejsce zajęła drużyna OSP Podmarszczyn, trzecie – OSP Kucice II, czwarte - OSP Wierzbica Pańska, piąte - OSP Stare Gumino, szóste - OSP Kadłubowo, siódme - OSP Starczewo Wielkie i ósme - OSP Dzierzążnia.


![Tak Ciechanów bawił się na Dniach Miasta [zdjęcia]](/images/powiaty/ciechanow/wydarzenia/dni%20miasta%202026%2043.jpg#joomlaImage://local-images/powiaty/ciechanow/wydarzenia/dni miasta 2026 43.jpg?width=900&height=545)



Komentarze obsługiwane przez CComment