Na spotkaniu dyrekcji I LO w Ciechanowie z Martą Podlasińską, przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego i po wcześniejszych konsultacjach z nauczycielami wypracowano stanowisko Rady Pedagogicznej oraz Samorządu Uczniowskiego w sprawie trybu i warunków pracy i nauki po powrocie do edukacji stacjonarnej w roku szkolnym 2020/2021.