Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zmieniła organizację ruchu na węźle łączącym S7 z drogą wojewódzką Naruszewo - Pułtusk. Uruchomiono trzy z czterech łącznic węzła Przyborowice. Na czwartej nadal prowadzone są prace.
W środę, 24 czerwca otwarto węzeł w Przyborowicach. Jadąc krajową siódemką - zarówno od strony Gdańska, jak i Warszawy, na węźle można zjechać na drogę wojewódzką DW571 Naruszewo – Pułtusk. Z kolei z drogi wojewódzkiej można wjechać na S7 w stronę Gdańska.
Na ostatniej z łącznic, umożliwiającej wjazd na S7 w kierunku Warszawy, prowadzone są jeszcze prace. Kierowcy mogą korzystać z objazdu przez sąsiedni węzeł Poczernin. Zamknięty jest jeszcze wjazd na drogę lokalną wzdłuż S7 po jej zachodniej stronie.
Jak informuje GDDKiA, na odcinku S7 Płońsk Południe - Załuski obowiązuje jeszcze ograniczenie prędkości do 100 km/h.
-Wykonawca przygotowuje dokumentację powykonawczą, która jest niezbędna do uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Gdy ją otrzymamy, wprowadzimy stałą organizację ruchu dla drogi ekspresowej S7 i dopuszczalna prędkość wzrośnie do standardowych 120 km/h. Na drodze wojewódzkiej nr 571 oraz na łącznicach węzła Przyborowice obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 50 km/h – przekazuje dyrekcja.
W obrębie ronda na węźle Przyborowice, po zachodniej stronie S7, wykonawca będzie prowadził prace brukarskie, które ze względu na dostawy materiałów mogą powodować czasowe utrudnienia oraz krótkotrwałe wstrzymania ruchu.
- Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do nowego oznakowania – apeluje dyrekcja.





Komentarze obsługiwane przez CComment