Gospodarz miasta i gminy Pułtusk Wojciech Gregorczyk zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie w czwartek, 16 lutego o godz. 17.30 do sali kina Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku.
"Szanowni Państwo, cieszę się, że po przerwie spowodowanej pandemią, ponownie mamy możliwość zorganizowania na początku roku spotkania Mieszkańców Gminy Pułtusk z Burmistrzem Miasta" (pisownia oryginalna), zwrócił się do pułtuszczan na stronie Urzędu Miejskiego Wojciech Gregorczyk.

Fot. Bernadeta Hamowska/ Urząd Miejski w Pułtusku
Zapowiedział, że podsumuje zadania realizowane w minionym roku przez samorząd gminy Pułtusk oraz przedstawi plany na rok 2023, a także odpowie na pytania.
Podczas spotkania w kinie wystąpi Uliana Bratkowska, ubiegłoroczna laureatka Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Polskich Wykonawców lat 60. i 70. XX w. "W sześciu strunach zaklęta muzyka", których mogliśmy usłyszeć na pułtuskim rynku podczas Dni Patrona Pułtuska Św. Mateusza.
"Mam nadzieję, że przyjmą Państwo moje zaproszenie. Do zobaczenia", tymi słowami zakończył zaproszenie burmistrz.
![Park botaniczny, amfiteatr i nowe miejsce wypoczynku. Kanały w Ciechanowie przejdą wielką metamorfozę [zdjęcia]](/images/powiaty/ciechanow/samorzad/kanaly%20ciechanow%201.jpg#joomlaImage://local-images/powiaty/ciechanow/samorzad/kanaly ciechanow 1.jpg?width=900&height=506)





Komentarze obsługiwane przez CComment