Policjanci z Posterunku Policji w Świerczach zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę poruszającego się po miejscowości Kowalewice Włościańskie.
Do zdarzenia doszło w środę 27 maja podczas patrolu prowadzonego przez funkcjonariuszy.
- Mundurowi zwrócili uwagę na rowerzystę, którego styl jazdy wzbudził ich podejrzenia. Po zatrzymaniu do kontroli i sprawdzeniu stanu trzeźwości potwierdzono, że 64‑latek miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie – informuje asp. Magdalena Bielińska.
Policjanci apelują o rozsądek i przypominają, że jazda rowerem pod wpływem alkoholu jest niebezpieczna oraz wiąże się z odpowiedzialnością prawną.






Komentarze obsługiwane przez CComment