Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz pracownicy placówki spotkali się 14 grudnia przy świątecznych stołach.
W świątecznej scenerii wystąpili podopieczni domu. Na program złożyły się kolędy i utwory o bożonarodzeniowej tematyce.
Życzenia zebranym złożyli: dyrektor ŚDS Łukasz Ruszkowski i wicestarosta Beata Jóźwiak, przedstawicielka samorządu powiatu pułtuskiego, organu prowadzącego placówkę. Zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia, a potem spróbowali wigilijnych potraw.
Więcej w TC
![Park botaniczny, amfiteatr i nowe miejsce wypoczynku. Kanały w Ciechanowie przejdą wielką metamorfozę [zdjęcia]](/images/powiaty/ciechanow/samorzad/kanaly%20ciechanow%201.jpg#joomlaImage://local-images/powiaty/ciechanow/samorzad/kanaly ciechanow 1.jpg?width=900&height=506)





Komentarze obsługiwane przez CComment