Mieszkaniec powiatu otwockiego, który żeglował wraz z partnerką po Narwi, został zatrzymany do kontroli. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny.
W godzinach popołudniowych 21 sierpnia patrol wodny, w skład którego wchodzili: przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku i Państwowej Straży Rybackiej, podczas służby na rzece podjął kontrolę sternika łodzi napędzanej silnikiem spalinowym. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę patrolu swoim zachowaniem - gdy zauważył zbliżającą się policyjną łódź, wpłynął w zarośla. Za sterami łodzi wędkarskiej stał 59-latek.
Mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Jest on kolejnym sternikiem pod wpływem alkoholu, wobec którego interweniowali w sierpniu pułtuscy policjanci, patrolujący Narew. Od początku maja takich osób uzbierało się kilkanaście (więcej na ten temat w "TC" nr 34 z 23 sierpnia).
Całość w TC nr 36 z 6.09.



![Park botaniczny, amfiteatr i nowe miejsce wypoczynku. Kanały w Ciechanowie przejdą wielką metamorfozę [zdjęcia]](/images/powiaty/ciechanow/samorzad/kanaly%20ciechanow%201.jpg#joomlaImage://local-images/powiaty/ciechanow/samorzad/kanaly ciechanow 1.jpg?width=900&height=506)


Komentarze obsługiwane przez CComment