Uczniowie Szkoły Podstawowej w Świerczach, reprezentanci powiatu pułtuskiego, zajęli miejsca na podium podczas Rejonowych Eliminacji XLIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wcześniej wygrali eliminacje powiatowe.
Grupa młodsza (w kategorii wiekowej 10-12 lat) w składzie: Kinga Niesłuchowska, uczennica kl. V oraz szóstoklasiści: Nikola Przewodowska, Miłosz Tomczyk i Oliwier Felczak zdobyła II miejsce. Natomiast grupa starsza (w kategorii powyżej 12 lat), którą tworzyli: Magda Perkowska, Aleksander Kordys i Jan Szymański, zajęła III miejsce. Uczniów przygotował Marcin Poznański, nauczyciel wychowania fizycznego.
Więcej w TC nr 22 z 31.05.




![Park botaniczny, amfiteatr i nowe miejsce wypoczynku. Kanały w Ciechanowie przejdą wielką metamorfozę [zdjęcia]](/images/powiaty/ciechanow/samorzad/kanaly%20ciechanow%201.jpg#joomlaImage://local-images/powiaty/ciechanow/samorzad/kanaly ciechanow 1.jpg?width=900&height=506)

Komentarze obsługiwane przez CComment