- żet
- Kategoria: Pułtusk
W terenie zabudowanym na liczniku miał ponad „setkę”. 43-letni kierowca zatrzymany przez pułtuską drogówkę w gminie Świercze stracił prawo jazdy i otrzymał wysoki mandat. Miejsce kontroli nie było przypadkowe – mieszkańcy zgłaszali je na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.











