- wadz
- Kategoria: Mława
Jutro o godz. 11 ma być oddany do użytku węzeł komunikacyjny Mława -Północ w Kulinie, na trasie S 7. Oznacza to, że odcinek tej trasy między Napierkami a Mławą będzie dla kierowców dostępny w pełnym zakresie, czyli będzie można już jechać po dwóch pasach ruchu w kierunku Gdańska i Warszawy..











