Samorządy gminy Pułtusk i powiatu pułtuskiego 14 listopada podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w sprawie zagospodarowania kanałów na tzw. "Wyspie" w Pułtusku.
- Strony deklarują wolę współpracy w zakresie działań zmierzających do uatrakcyjnienia pułtuskich kanałów - powiedział starosta Jan Zalewski.
List podpisali 14 listopada w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pułtusku: Jan Zalewski, starosta pułtuski, Beata Jóźwiak, wicestarosta pułtuski oraz Wojciech Gregorczyk, burmistrz miasta Pułtusk. Podpisana została również umowa pomiędzy Skarbem Państwa, w imieniu którego działał starosta Jan Zalewski a gminą Pułtusk, reprezentowaną przez burmistrza Wojciecha Gregorczyka na użyczenie na okres 25 lat (do 31 października 2047 r.) nieruchomości - działek obejmujących pułtuskie kanały.
Całość w TC nr 47 z 22.11.
![Park botaniczny, amfiteatr i nowe miejsce wypoczynku. Kanały w Ciechanowie przejdą wielką metamorfozę [zdjęcia]](/images/powiaty/ciechanow/samorzad/kanaly%20ciechanow%201.jpg#joomlaImage://local-images/powiaty/ciechanow/samorzad/kanaly ciechanow 1.jpg?width=900&height=506)





Komentarze obsługiwane przez CComment